China International Import Expo 2019
2019 წლის 5-10 ნოემბერს, ჩინეთში, ქალაქ შანხაიში გამოფენა China International Import Expo – CIIE გაიმართა. ჩინეთში გამართულ უმსხვილეს გამოფენაზე მონაწილეობას იღებდა 150-ზე მეტი ქვეყნის ბიზნეს და სამთავრობო დელეგაცია. საგამოფენო სივრცე 270 000 მ2, ხოლო ვიზიტორთა რაოდენობა 400 000-ზე მეტს შეადგენდა.
აღნიშნულ გამოფენაში კომპანიამ “Bolero & Company”-მ  მონაწილეობა მიიღო და  საკუთარი პროდუქცია წარმოადგინა.  წარმოდგენილ პროდუქციას შორის იყო როგორც კლასიკური, ისე ტრადიციული ქართული მეთოდით დამზადებული ქვევრის ღვინოები, ქართული ბრენდი და ჭაჭა, რომლებმაც მომხმარებლების, ღვინის მოყვარულებისა და პროფესიონალების განსაკუთრებული ინტერესი და მოწონება დაიმსახურეს.
გამოფენის ფარგლებში კომპანიის წარმომადგენლებს საშუალება ჰქონდათ საქმიანი ურთიერთობა  დაემყარებინათ და შეხვედრები გაემართათ ადგილობრივ თუ უცხოელ სტუმრებთან.

China International Import Expo 2019
5-10 ноября 2019 года в городе Шанхай, Китай, прошла международная выставка China Import Expo - CIIE.
Деловая и правительственная делегация из более чем 150 стран мира приняла участие в крупнейшей выставке в Китае. Выставочная площадь составила 270 000 м2, а количество посетителей превысило 400 000.
"Bolero & Company" приняла участие в выставке и представила свою продукцию. Среди представленных продуктов были как и классические вина, так и традиционным грузинским методом произведенные вина Квеври, Грузинский коньяк и Чача, которые вызвали особый интерес и одобрение со стороны потребителей, любителей вина и профессионалов.
Во время выставки представители компании имели возможность установить деловые отношения и провести встречи с местными и зарубежными гостями.