China International Import Expo 2019
2019 წლის 5-10 ნოემბერს, ჩინეთში, ქალაქ შანხაიში გამოფენა China International Import Expo – CIIE გაიმართა. ჩინეთში გამართულ უმსხვილეს გამოფენაზე მონაწილეობას იღებდა 150-ზე მეტი ქვეყნის ბიზნეს და სამთავრობო დელეგაცია. საგამოფენო სივრცე 270 000 მ2, ხოლო ვიზიტორთა რაოდენობა 400 000-ზე მეტს შეადგენდა.
აღნიშნულ გამოფენაში კომპანიამ “Bolero & Company”-მ  მონაწილეობა მიიღო და  საკუთარი პროდუქცია წარმოადგინა.  წარმოდგენილ პროდუქციას შორის იყო როგორც კლასიკური, ისე ტრადიციული ქართული მეთოდით დამზადებული ქვევრის ღვინოები, ქართული ბრენდი და ჭაჭა, რომლებმაც მომხმარებლების, ღვინის მოყვარულებისა და პროფესიონალების განსაკუთრებული ინტერესი და მოწონება დაიმსახურეს.
გამოფენის ფარგლებში კომპანიის წარმომადგენლებს საშუალება ჰქონდათ საქმიანი ურთიერთობა  დაემყარებინათ და შეხვედრები გაემართათ ადგილობრივ თუ უცხოელ სტუმრებთან.

China International Import Expo 2019
A business and government delegation from more than 150 countries took part in the largest exhibition in China. The exhibition space was 270,000 m2 and the number of visitors was more than 400,000.
"Bolero & Company" took part in the exhibition and presented its products. Among the presented products were wines made by both classical and traditional Georgian Qvevri wines, Georgian brandy and Chacha, which aroused special interest and approval from consumers, wine lovers and professionals.
During the exhibition, the company's representatives had the opportunity to establish business affairs and hold meetings with local and foreign guests.