მოხარული ვართ გაგიზიაროთ, რომ ბოლერო და კომპანია წარმოდგენილი იყო London Wine Fair 2024, რომელიც გაიმართა 20 მაისს. ეს პრესტიჟული ღონისძიება ღვინის ინდუსტრიის გლობალური კალენდრის ერთ-ერთი მთავარი ადგილია.
გამოფენაზე წარმოდგენილი იყო მრავალი იმპორტიორი სხვადასხვა კომპანიებიდან, მათ შორის, Horeca სექტორიდან. ჩვენმა პროდუქტებმა დიდი მოწონება დაიმსახურა, რაც ხაზს უსვამს ჩვენს ერთგულებას ხარისხისა და ინოვაციებისადმი.
ჩვენ კონტაქტი დავამყარეთ უამრავ პოტენციურ პარტნიორთან და განვიხილეთ ჩვენი პროდუქციის ასორტიმენტის გაფართოების შესაძლებლობები დიდი ბრიტანეთის ბაზარზე. დადებითი გამოხმაურება და ახალი კავშირები, რომელიც ჩვენ დავამყარეთ, პერსპექტიული ნაბიჯებია ჩვენი ზრდისკენ რეგიონში.

London Wine Fair 2024
Мы рады сообщить, что «Болеро и компания» успешно присутствовали на Лондонской выставке Wine Fair 2024, состоявшейся 20 мая. Это престижное мероприятие является ключевым событием в календаре мировой винодельческой индустрии, и мы были очень рады стать его частью.
На выставке присутствовал широкий круг импортеров и представителей различных компаний, в том числе из сектора HORECA. Наша продукция была хорошо принята, что подчеркивает нашу приверженность качеству и инновациям.
Мы сотрудничали с многочисленными потенциальными партнерами и изучили возможности расширения ассортимента нашей продукции на рынке Великобритании. Положительные отзывы и новые связи, которые мы установили, являются многообещающими шагами на пути к нашему росту в регионе.