Seoul International Wine Spirits Expo 2023
ბოლერომ ტრადიციულად მონაწილეობა მიიღო პრესტიჟულ გამოფენა ''Seoul International Wine & Spirits Expo''-ში, რომელიც ცნობილია როგორც ერთ-ერთი ყველაზე ცნობილი ყოველწლიური ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების ღონისძიება აზიის რეგიონში. გამოფენა გაიმართა 22-24 ივნისს ქალაქ სეულში. ამ შესანიშნავმა ღონისძიებამ მოგვცა განსაკუთრებული შესაძლებლობა, რომ სამივე დღის განმავლობაში წარგვედგინა ჩვენი პრემიუმ ღვინო, ქართული ჭაჭა და ბრენდი.
გამოფენაზე ცხადი გახდა, რომ დიდი ენთუზიაზმი იყო პროფესიონალებისგან და ღვინის მოყვარულებისგან ჩვენი პროდუქციის მიმართ, ასევე საქართველოს 8000 წლიანი ღვინის ისტორიისა და კულტურის მიმართ. გამოფენის პარალელურად "ქართული ღვინის საღამო" გაიმართა სეულში, USAID-ის სოფლის მეურნეობის პროგრამის მხარდაჭერით. თხუთმეტი ქართული ღვინის კომპანია შემოგვიერთდა და ღვინის ექსპერტებს წარვუდგინეთ ქართული ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების ფართო ასორტიმენტი.
სტუმრებს ქართული დელეგაციის წევრებთან ერთად აღმოსავლეთ და ცენტრალური ევროპის ღვინის ინსტიტუტის დირექტორმა ბ-ნმა ჩან ჯუნ პარკმა მიმართა. ჩვენი მეღვინეობისთვის სამხრეთ კორეის ბაზარს პრიორიტეტული მნიშვნელობა აქვს, შესაბამისად ძალისხმევას არ ვიშურებთ, რომ გამოვიყენოთ ყველა შესაძლო რესურსი ამ ბაზარზე წარმატებით პოზიციონირებისათვის.

Seoul International Wine & Spirits Expo 2023
Bolero & Company traditionally participated in the prestigious ‘’Seoul International Wine & Spirits Expo’’, renowned as one of the most prominent annual wine and spirits events in the Asian region. In the year of 2023, the exhibition was conducted from June 22 to 24. This remarkable occasion bestowed upon us an exceptional platform to display our exceptional range of premium Wine, Brandy, and Chacha products to esteemed local wine professionals over the course of the three-day expo.
At the exhibition, it became evident that there was significant enthusiasm for our products, as well as for Georgia's wine history and culture. The "Georgian Wine Evening" took place in Seoul, supported by the USAID Agriculture Programme. Fifteen Georgian wine companies joined us in showcasing a wide range of wine types and denominations to wine experts at the event.
The visitors were addressed by Mr. Chan Jun Park, Director of the Eastern and Central European Wine Institute, along with members of the Georgian delegation. The South Korean market holds significant importance for our winery, and we are fully committed to deploying every possible resource to position ourselves successfully within this market.