2022 წლის 30-2 ივლისს, Bolero & Company მონაწილეობას იღებდა აზიის ერთ-ერთ უმნიშვნელოვანეს გამოფენაზე "The 20th Seoul International Wines & Spirits Expo", რომელიც გაიმართა სეულში, კორეის რესპუბლიკის დედაქალაქში.
ეს იყო პირველი შემთხვევა როდესაც ჩვენ მივიღეთ მონაწილეობა სეულის გამოფენაში და შესაძლებლობა მოგვეცა პირისპირ შევხვედროდით ალკოჰოლური სასმელების ინდუსტრიის წარმომადგენლებს, სომელიეებსა და ღვინის მოყვარულებს. 3 დღიანი გამოფენის განმავლობაში ვიზიტორების ნაკადმა მოლოდინს გადააჭარბა ჩვენ სტენდთან. ძალიან დიდი დაინტერესება გამოიწვია ქართული ტრადიციული მეთოდით დამზადებულმა ქვევრის ღვინოებმა, ქართულმა ბრენდიმ და ჭაჭამ.

Со 2 по 30 июля 2022 года компания Bolero & Company приняла участие в одной из самых значимых выставок в Азии «The 20th Seoul International Wines & Spirits Expo», которая проходила в Сеуле, столице Республики Корея.
Мы впервые участвовали в сеульской выставке и имели возможность встретиться лицом к лицу с представителями ликеро-водочной индустрии, сомелье и любителями вина. За 3 дня выставки поток посетителей на наш стенд превзошел все ожидания. Большой интерес вызвали вина из квеври, грузинский коньяк и чача, изготовленные традиционным грузинским способом.