მიმდინარე წლის 10-12 თებერვალს, საფრანგეთის დედაქალაქ პარიზში გამართულ ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების საერთაშორისო გამოფენაზე „VinExpo Paris 2020“ კომპანიამ “Bolero & Co” საკუთარი პროდუქცია წარმოადგინა.
წარმოდგენილ პროდუქციას შორის იყო როგორც კლასიკური, ისე ტრადიციული ქართული მეთოდით დამზადებული ქვევრის ღვინოები. მომხმარებლების, ღვინის მოყვარულებისა და პროფესიონალების განსაკუთრებული ინტერესი და მოწონება ქვევრის ღვინოებმა დაიმსახურეს, რომელთა შორისაც იყო სავაჭრო ნიშნის „DAISI” ქვეშ წაროებული საუკეთესო ხარისხის თეთრი და წითელი ღვინოები: „მწვანე“, „ქისი“, „ხიხვი“, „რქაწითელი“, „ალადასტური“ და „საფერავი“.
გამოფენის ფარგლებში ცნობილმა ბრიტანელმა ღვინის მწერალმა ენდრიუ ჯეფორდმა ღვინის პროფესიონალებისთვის ქართული ღვინის მასტერკლასი ჩაატარა.
“30 წელია მეღვინეობის სფეროში ვმოღვაწეობ. 8-ათასწლიანი ისტორიის მქონე ქართულ ღვინოს 6 წლის წინ გავეცანი და ეს იყო ჩემთვის აღმოჩენა. შესანიშნავია როგორც ქართული ტრადიციული, ისე კლასიკური მეთოდით დაყენებული ღვინოები. ქვევრის ღვინო არის ყოველთვის სიახლე, განსხვავებული, მრავალფეროვანი, უნიკალური, რასაც სხვაგან ვერ გასინჯავ. ბედნიერი ვარ რომ დღეს მომეცა შესაძლებლობა გამესინჯა და სხვისთვისაც წარმედგინა ქართული ღვინის უნიკალური გემოები” – აღნიშნა ენდრიუ ჯეფორდმა.
გამოფენის ფარგლებში კომპანიის წარმომადგენლებს საშუალება ჰქონდათ პირადი კონტაქტები დაემყარებინათ და შეხვედრები გაემართათ მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყნიდან ჩამოსულ სტუმრებთან.

10-12 февраля 2020 года на международной выставке вина и спиртных напитков в Париже "VinExpo Paris 2020",  компания "Bolero & Co" представила свою продукцию.
Среди представленных продуктов были как классические, так и традиционные вина Квеври, полученные традиционным методом.  Вина Квеври вызвали особый интерес и одобрение со стороны профессионалов, потребителей и любителей вина, среди которых были представлены белые и красные вина высшего качества под торговой маркой «DAISI»: «Зеленые», «Киси», «Хихви», «Ркацители», «Аладастури» и  "Саперави".
В рамках выставки известный британский винный писатель Эндрю Джеффорд провел мастер-класс по грузинскому вину для профессионалов виноделия.
«Я работаю в области виноделия 30 лет. C 8-ми тысячелетней историей Грузинского вина я ознакомился 6 лет назад и это было для меня открытием. Грузинские традиционные вина потрясающие, также как и вина классичиские. Вино Квеври - это всегда новинка, отличающаяся от других, которое вы не сможете попробовать больше нигде. Я счастлив, что сегодня мне предоставилась  возможность попробовать и предложить всем эти уникальные  вкусы грузинских вин», - отметил Эндрю Джеффорд.
Во время выставки представители компании имели возможность установить личные контакты и встретиться с гостями из разных стран мира.